Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Nysa

Każda osoba pracująca w Niemczech może odzyskać podatek, który tam wpłaciła. Im dłużej się pracuje w Niemczech tym większa kwota nam się należy. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem podatkom w Nysie, a reszta już będzie dziecinnie prosta. Dla naszych księgowych nie ma żadnego problemu żeby wyliczyć zwrot podatku Niemcy. Znają się na tym i co ważne mają takie sprawy do rozwiązania, na co dzień. Wiedzą jak wygląda prawo podatkowe u naszych zachodnich sąsiadów, a dzięki temu otrzymanie pieniędzy jest o wiele łatwiejsze. Zapraszamy do Nysy gdzie porozmawiacie sobie z naszym księgowym. To osoba kompetentna i rzetelna, dlatego udzieli Wam samych fachowy rad. Biuro podatkowe Nysa przyjmuje dziennie bardzo dużo klientów i wszyscy są bardzo zadowoleni. Księgowi wypełniają dokumenty, a później wysyłają je do urzędu. Wy musicie jedynie złożyć swój podpis pod stosownymi dokumentami. Na obecną chwilę jesteśmy najlepszym biurem podatkowym w Nysie i okolicach, dlatego jeśli tylko macie problemy ze zwrotem podatku to zapraszamy Was do nas.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty