Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Nowy Targ

Uzyskanie zwrotu podatku nie jest trudne. Nie trzeba się stresować tym, że coś źle wypełnicie. My się wszystkim zajmiemy. Mamy swoje biuro podatków w Nowym Targu i właśnie tak wszystkich chętnych klientów zapraszamy. Głównie zajmujemy się odzyskaniem podatku dla osób, które wybrały Niemcy, jako miejsce gdzie chcą pracować. Według prawa niemieckiego każdy może się starać o zwrot podatku Nowy Targ, ale musi wiedzieć jak się za to zabrać. My, na co dzień się zajmujemy takimi usługami i jesteśmy wstanie przygotować dokumenty. Wiemy, że klienci nie lubią wypełniać dokumentów, bo boją się, że będą tam jakieś błędy, dlatego my to robimy na miejscu. Nasze biuro podatkowe jest w pełni profesjonalne, dlatego warto nam zaufać. Jeśli jesteście mieszkańcami Nowego Targu to nawet dzisiaj możecie nas odwiedzić. Im szybciej tym lepiej dla całej sprawy, bo będzie można przyspieszyć zwrot podatku. Nasi pracownicy wiedzą jak postępować i wiedzą jak wypełniać wszystkie dokumenty. Doradzą Wam, z czym macie do nas przyjść i jak dalej postępować. Udzielamy całkowicie darmowych konsultacji.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty