Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Nowa Sól

Otworzyliśmy kolejne biuro podatkowe tym razem w Nowej Soli. Działamy w sposób legalny i oferujemy wszystkim osobom pracującym w Niemczech zwrot podatku. Robimy szybkie wyliczenia kwot, jakie się klientowi należą. Wszystko robimy tak szybko jak to tylko jest możliwe. Wybierając nasze biuro podatkowe Nowa Sól uzyskanie darmowe porady podatkowe. Dowiecie się jak wygląda cała procedura zwrotu podatku. Wiemy jak zrobić żeby Niemcy oddali Wam, co do euro to, co się Wam należy. Wybierzecie się do Nowej Soli i sprawdźcie jak to się odbywa. Będziecie bardzo zadowoleni, że dodatkowa gotówka będzie niedługo na Waszym koncie. Jest to rozwiązanie bardzo proste, bo Wy niczego nie wypełniacie. Prosimy Was jedynie o podpis pod dokumentami, jakie w Waszym imieniu będziemy wysyłać do urzędu. Bardzo dużo osób odwiedza nas każdego dnia i są zaskoczone, że w ogóle jest taka możliwość. Nikt im wcześniej o tym nie powiedział, dlatego jeśli macie znajomych pracujących za granicą to im powiedzcie o naszym biurze podatkowym.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty