Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Namysłów

Zapraszamy do Namysłowa wszystkie osoby, które chcą otrzymać zwrot podatku za pracę w Niemczech. Jeśli wybraliście Niemcy, jako miejsce gdzie pracowaliście, ale do tej pory nie ubiegaliście się o zwrot podatku to nasze biuro podatkowe Wam w tym pomoże. Mamy swoją filie w Namysłowie, dlatego będziecie mieć ułatwione zadanie. Wystarczy jedna wizyta w naszym biurze żeby otrzymać zwrot podatku Niemcy. Obluzgujemy każdego klienta, który się do nas zgłosi. Cieszymy się, że możemy takim osobom pomagać, bo wiemy, że często dla nich wypełnianie dokumentów skarbowych jest zbyt skomplikowane i stresujące. W biurze podatkowym Namysłów zrobimy to bardzo szybko. Macie pewność, że wyliczenia zostaną wykonane w prawidłowy sposób. Znamy się na prawie podatkowym w Niemczech i jesteśmy w stanie już teraz podjąć się tego zadania. Dla nas to nic trudnego, dlatego zaufajcie nam, a na pewno będziecie bardzo zadowoleni. Profesjonalni księgowi już teraz czekają, a Wasz kontakt nie przegapcie takiej okazji na odzyskanie swoich zarobionych pieniędzy.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty