Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Mrągowo

Od kilku lat działa nasze biuro podatkowe na terenie Mrągowa. Te osoby, które chcą wypełnić deklaracje albo zależy im na zwrocie podatku z zagranicznej pracy mogą już dzisiaj nas odwiedzić. Nasza oferta jest najlepszą na rynku, bo działamy bardzo szybko. Najczęściej zajmujemy się zwrotem podatku z Niemiec. Osoby, które wybrały Niemcy, jako miejsce do pracy powinny wiedzieć, że należy im się zwrot podatku. My to wszystko załatwiamy na miejscu w Mrągowie. Potrzebny jest tylko klienta podpis i można zaczynać wysłanie wniosków. W zależności od tego jak działają urzędy tyle czasu trzeba będzie czekać na zwrot podatku. Z drugiej strony nie ma to już większego znaczenia, bo ważne żeby pieniądze się pojawiły. Jest to spor zastrzyk niespodzianek gotówki, która cieszy każdą osobę. Biuro podatkowe Mrągowo zajmie się wszystkim i będziecie na pewno bardzo zadowoleni z takiej oferty. Cechuje nas profesjonalizm na najwyższym możliwymi poziomie, a to wszystko dzięki księgowym, którzy mają bardzo dużą wiedzę na temat prawa podatkowego w Niemczech.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty