Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Łuków

Szukacie kogoś, kto zna się bardzo dobrze na rozliczeniach ze zwrotu podatku? To dobrze trafiliście w Łukowie mamy swoje biuro podatkowe. Nasza ofert skierowana jest do osób, które pracowały na terenie Niemiec. Wybierając się do Łukowa skontaktujcie się z nami nieco wcześniej. Wtedy powiemy Wam, jakie dokumenty warto ze sobą zabrać. To pozwoli nam na wyliczenie o wiele szybciej zwrotu podatku Niemcy i co z tym idzie przesłanie pieniądze na konto. Dlaczego warto akurat nam zaufać? Jesteśmy najbardziej doświadczoną ze wszystkich firm, które się zajmują zwrotem podatku. Zatrudniamy osoby po odpowiednich szkołach i szkoleniach, dlatego znają się bardzo dobrze na tym jak działa prawo w Niemczech. Jest to prawo bardzo trudne do zrozumienia przez przeciętnego obywatela, dlatego my tutaj służymy pomocą. Wybierając nasze biuro podatkowe Łuków otrzymacie darmowe porady. Wiemy, że rozmowa ma duże znaczenie, bo wiele osób boi się takich rozliczeń. To wszystko jest zgodne z prawem i te pieniądze Wam się wszystkim nalezą.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty