Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Luboń

Wypełnienie rozliczenia podatkowego nie jest łatwe. Można popełnić wiele błędów i dopiero zaczynają się problemy. Tym bardziej, jeśli jest to rozliczenie o zwrot podatku w Niemczech i innym kraju. Wtedy trzeba jeszcze bardziej się do tego przykładać. Dla osób, które nie wiedzą jak się tym zająć nasze biuro podatków na terenie Lubonia ma super ofertę. Wystarczy się do nas zgłosić z dokumentami, a my wszystkim się zajmiemy na miejscu. Skontaktujcie się z naszymi biurem w Luboniu, a będziecie wiedzieć, z czym do nas przyjechać. To przyspieszy proces otrzymania zwrotu podatku Niemcy i pieniądze o wiele szybciej znajdą się w Waszych rękach. Jeśli ktoś z Waszych znajomych pracował w Niemczech i nie wie, że mu się taki podatek należy to mu o tym powiedźcie. Wybierając nasze biuro podatkowe Luboń będziecie bardzo zadowoleni, bo to oferta skierowana do osób, które mają bardzo duże wymagania. Działamy w ekspresowym tempie ograniczając ilość formalności do minimum. Wtedy wszystko wypełnia się o wiele szybciej i nie popełnia się przy tym błędów.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty