Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Łomża

Te osoby, które nie lubią się zbytnio stresować rozliczeniami podatkowymi za pracę w Niemczech zapraszamy do nas. Mamy taką ofertę, jakiej nikt nie przebije. Jedyne, co teraz musicie zrobi to odwiedzić nasze biuro podatkowe w Łomży. Tam nasi księgowi przeprowadzą Wami rozmowę i dowiecie się czy możecie na cokolwiek liczyć czy nie. Trzeba się spieszyć, bo zwrot podatku Niemcy jest możliwy tylko do kilku lat wstecz. Szkoda byłoby zaprzepaścić taką okazję i stracić często bardzo duże pieniądze. W Łomży się wszystkim zajmiemy na miejscu. Zero stresu i same zyski tak właśnie to wszystko będzie wyglądało. To, dlatego jeśli Waszym miastem jest Łomża powinniście skorzystać z naszej oferty. Przyjdzie sami albo przyprowadźcie rodzinę i znajomych. My mamy dla wszystkich bardzo dużo czasu i chętnie się tym zajmiemy. W kilka może kilkanaście minut będziemy mieć gotowe wyliczenia, a zatem czekamy już teraz na Was. Wbrew pozorom to wszystko wcale nie jest aż tak skomplikowane jak Wam wszystkim może się to wydawać.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty