Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Łódź

Chcecie w skuteczny i szybki sposób wypełnić deklaracje zwrotu podatku za pracę w Niemczech? My Wam w tym pomożemy. Prowadzimy nasze biuro podatkowe w Łodzi. Jest to duże miasto, dlatego mamy podobnych zleceń mnóstwo. Przez ostatnie kilka lat pomogliśmy tysiącom osób, które były w takiej samej sytuacji jak Wy dzisiaj. Oferujemy zwrot podatku Niemcy oraz wypełnianie deklaracji podatkowych. Wiemy, że trzeba się na tym znać, dlatego zatrudniamy tylko takie osoby, które gwarantują nam wysoką jakość usług. Na terenie Łodzi i okolic nie znajdziecie lepszej firmy od naszej. Będziecie zaskoczeni jak sprawnie działa nasze biuro podatkowe Łódź i jak łatwo może te wszystkie najbardziej potrzebne dokumenty wypełnić. Zaufajcie nam tak jak tysiące innych osób i odbierzcie podatek, który Wam się należy. Te pieniądze na Was czekają, a zatem nie zwlekajcie i starajcie się jak najszybciej z nami skontaktować. Naszymi atutami są szybkość, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta, który się do nas zgłosi.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty