Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Legionowo

Wiele osób, jeśli tylko usłyszy o tym, że może się starać o zwrot podatku z Niemiec to mówi, że nie chcą się tym zajmować. Problemy, wypełnianie wniosków i stres, a po co nam to wszystko? Rozwiązaniem problemów u takich osób jest nasze biuro podatkowe działające na terenie Legionowa. Jesteśmy legalną firmą, która zatrudnia wybitnych księgowych. Oni znają się na prawie podatkowym, jakie obowiązuje w Niemczech. Będąc w Legionowe możecie poświecić nam kilka minut, a wszystko Wam wytłumaczymy. To naprawdę nie jest aż tak bardzo skomplikowane jak wygląda. Nasza firma oferując zwrot podatku Niemcy jest w stanie wypełnić dokumenty i wysłać je do urzędów. Wy nic nie musicie robić poza tym, że przychodzicie do nas, przynosicie dokumenty i składacie pod deklaracją podpis. Wybierzcie nasze biuro podatkowe Legionowo, a na pewno będziecie bardzo zadowoleni. Podatek dochodowy wpłacany za granicą na Was czeka, dlatego skorzystajcie już teraz z naszej oferty, a pieniądze o wiele szybciej trafią w Wasze ręce.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty