Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Lębork

Mieszkańcy Lęborka mogą odwiedzić już dzisiaj nasze biuro podatkowe i sprawdzić jak łatwe jest rozliczenie ze zwrotu podatku. To nie zajmuje dłużej niż kilkanaście minut, a można zyskać tysiące euro. To powinno zachęcić wszystkich od odwidzenia Lęborka, bo przecież takie dodatkowe pieniądze każdemu się przydadzą. Opanowaliśmy do perfekcji rozliczenia podatku dla osób, które pracowały w Niemczech. Jeśli zwrot podatki Niemcy Wam się należy to my zrobimy wszystko żeby Wam go oddali. Jeśli nie wiecie czy kwalifikujecie się do tego czy nie to nie pozostaje Wam nic innego jak odwiedzić nas w Lęborku i to wszystko sprawdzić. Udzielamy wszystkim chętnych odwiedzającym nasze biuro podatkowe Lębork darmowych porad. Nic nie płacicie, a możecie na tym zyskać czy można przedstawić jeszcze lepszą ofertę? Nie czekajcie tylko szybko skontaktujcie się z nami. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, a klient jest zadowolony wtedy, kiedy my w jego imieniu odzyskujemy zaległy podatkowe z terytorium Niemiec.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty