Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Kostrzyn nad Odrą

Osoby, które pracowały w Niemczech, a dzisiaj mieszkają w Polsce, a w tym w Kostrzynie nad Odrą zapraszamy do nas. Na pewno zapomnieliście o tym, że należy Wam się zwrot podatku? My się tym zajmiemy i odzyskamy zapłacony tam podatek. Prawo podatkowe Niemcy mają bardzo skomplikowane, bardziej niż w naszym kraju, ale to nic, bo my się tego nie boimy. Mamy na tyle duże doświadczenie, że jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie, która się do nas zgłosi. Nasze biuro podatkowe Kostrzyn nad Odrą zajmuje się przypadkami, które dla innych firm są za trudne. Nie boimy się takich trudnych zadań, bo wiemy, że ktoś tym osobom musi pomóc. My zrobimy to najlepiej i najbardziej profesjonalnie. Zapraszamy wszystkich chętnych do Kostrzyna nad Odrą. Tam znajduje się nasze biuro i nasi wykwalifikowani ludzie. Księgowi już teraz mają przygotowane dokumenty potrzebny do zwrotu podatku z Niemiec. W kilka minut będzie można wszystko wypełnić i wysłać dokumenty tam gdzie trzeba. Bardzo szybko pieniądze trafią na Wasze konto.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty