Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Kędzierzyn Koźle

Osoby, które pracowały do tej pory na terenie Niemiec mogą ubiegać się o zwrot podatku. My się wszystkim zajmiemy, wystarczy odwiedzić nas w Kędzierzynie-Koźlu, a powiemy Wam jak się tym zająć. Warto do nas wcześniej zadzwonić, a wtedy powiemy, z jakimi dokumentami się do nas zgłosić. To przyspieszy ich wypełnienie i będzie można o wiele łatwiej otrzymać pieniądze. Na terenie Kędzierzyna-Koźla jesteśmy jedyną firma, która działa w tak profesjonalny sposób. Rozliczamy naszych klientów z corocznych zeznać podatkowych, ale również staramy się znaleźć sposób na zwrot podatku Niemcy. Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ działamy bardzo sprawnie i szybko. Biuro podatkowe Kędzierzyn Koźle to miejsce, w którym załatwiamy takie sprawę od ręki. Wypełnienie wszystkich dokumentów zajmuje naszym pracownikom kilka minut. To wszystko dzięki doświadczeniu, jakie zdobywali przez długie lata. Dzisiaj to owocuje szybkim wypełnieniem deklaracji i odzyskaniem nadpłaconego w Niemczech i innych krajach podatku za pracę.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty