Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Kartuzy

Mieszkać w Kartuzach? Szukasz pomocy przy odzyskiwaniu podatku z Niemiec? Pracowałeś tam i teraz zastanawiać się ile można odzyskać? Nasze biuro podatkowe wie jak działają urzędy w Niemczech i jest w stanie bardzo szybko odzyskać te pieniądze. Zwrot podatku Niemcy to dla nas nic trudnego, bo wiemy jak wypełnić potrzebne dokumenty. Znamy się na tym naprawdę bardzo dobrze. Mamy bardzo duże doświadczenie, a zatem jeśli jesteś na terenie Kartuz to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pieniądze bardzo szybko będą przelane na Wasze konto. My zrobimy stosowną dokumentację bardzo szybko. Przykładamy się do tego, dlatego urzędnicy, którzy dokumenty czytają nie mogą się do czegokolwiek przyczepić. Biuro podatkowe Kartuzy czeka na każdego klienta, którego szybko udzieli pomocy. Uzyskacie informacje o tym, jakie dokumenty są potrzebne i na jaką konkretnie pomoc możecie liczyć. Z nami odzyskanie pieniędzy z podatku będzie bardzo łatwe. Jedna wizyta pokaże naszemu klientowi, że pieniądze są na wyciągniecie ręki.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty