Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Działdowo

Te osoby, które pracowały w Niemczech mogą starać się o zwrot podatku. Czy jest to łatwe? Oczywiście, że tam, ale tylko wtedy, kiedy odwiedzicie nasze biuro podatkowe w Działdowie. Nasza firma działa tutaj od kilku lat, zdobywamy cały czas coraz większe zaufanie wśród naszych klientów. My poradzimy sobie ze wszystkimi rozliczeniami, jakich trzeba dokonać żeby Niemcy zwrócili nam podatek. Prawo podatkowe nie jest skomplikowane, ale tylko dla osób, które naprawdę się na tym znają. W nasze biuro podatkowe Działdowo zatrudnia kilku fachowców, którzy wiedzą jak pomagać zgłaszającym się klientom. Właśnie teraz zapraszamy wszystkich pracujących w Niemczech do Działdowa, a resztą już my się zajmiemy. Dla nas nie ma problemów żeby odzyskać nawet tysiące euro zwrotu podatku. Do tego właśnie została stworzona nasza firma i wypełniamy swoje obowiązki najlepiej jak to tylko jest możliwe. Nie czekajcie nawet chwili dłużej, bo te pieniądze czekają na Was. Jeśli się w Waszym imieniu nie zgłosimy po nie to przepadną po kilku latach.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty