Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Chojnice

Pracujesz poza granicami kraju? Nie wiesz, w jaki sposób odzyskać pieniądze z podatku? Mieszkać w Chojnicach? To bardzo dobrze, bo my mamy dla Ciebie taką ofertę, jakiej nigdzie nie znajdziesz. Filia naszego biura znajduje się w mieście Chojnice i tam udzielamy klientom wszystkich informacji, jakie pozwalają im odzyskać pieniądze. To nie wszystko dla osób, które chcą zwrotu podatku Niemcy oferujemy szybkie wypełnienie dokumentów. Najczęściej przychodzą do nas osoby, które pracują na terenie Niemiec. To państwo ma nam wiele do zaaferowania, ale teraz to my będziemy się starać żeby odzyskać z tej pracy jak najwięcej dla naszych klientów. Jeśli mieszkacie gdzieś blisko to odwiedźcie Chojnice, a przekonacie się jak szybko i co ważne pozytywnie można załatwić Waszą sprawę. Jesteśmy firmą, która zatrudnia najlepszych księgowych i ma największe doświadczenie. Mnóstwo osób skorzystało z naszej oferty i dzisiaj cieszą się, że odzyskali pieniądze z podatku. Wiele firm mówiłem, że to niemożliwe, ale my nigdy się nie poddajemy.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty