Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Bydgoszcz

Szukacie kogoś profesjonalnego, kto odzyska za Was podatek z Niemiec? Wybierzcie nasze biuro podatkowe w Bydgoszczy, a przekonacie się, że jesteśmy najlepsi. Nasza firma od dawna zajmuje się odzyskiwanie podatków z terenu Niemiec. Bydgoszcz to duże miasto, dlatego mamy codziennie wielu klientów, którzy przychodzą do nas z wieloma zapytania. Osoby, które chcą uzyskać informacje zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo osobistego. W Bydgoszczy jesteśmy przez cały czas. Dla nas odzyskanie podatku Niemcy to nie problem. Możemy to zrobić o wiele szybciej od innych firm. Działamy w ekspresowym tempie, dostarczamy stosowne dokumenty, które klient musi wypełnić. Zaufały nam tysiące osób, które odzyskały bardzo duże sumy pieniędzy z podatku. Ile to będzie w Waszym przypadku? Przekonajcie się sami. Nasi księgowi już teraz czekają na wszystkie chętne osoby. W kilka minut pomogą w wypełnieniu deklaracji i wyliczeniu zwrotu podatku. Nikt inny tak szybko jak my nie odzyska pieniędzy dla swoich klientów.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty