Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Białogard

Osoby, które pracowały zagranicą mogą ubiegać się o zwrot podatku. Trzeba wypełnić tylko we właściwy sposób deklaracje podatkową i można zacząć działać. Nasza firma działa na terenie Białogardu, a zatem jeśli mieszkacie tutaj albo w okolicach to zapraszamy do nas. Jeśli macie kogoś znajomego, kto pracował w Niemczech i chce odzyskać podatek to chętnie mu w tym pomożemy. Pomagamy nie tylko odzyskać podatek Niemcy, ale również pomagamy wypełnić wszystkie deklaracje. Wtedy możecie być pewni, że wszystko działa jak należy. Zwrot podatku Białogard jest łatwiejszy niż większość naszych klientów myśli. Wystarczy zaufać nam, wypełnić dokumenty, dać nam upoważnienie, a my resztą się już zajmiemy. Jesteśmy najlepsi z najlepszych i dlatego ludzie z całego kraju przyjeżdżają do Białogardu żeby skorzystać z naszych usług. Jeśli chcecie do nich dołączyć już teraz to zapraszamy. Dla każdego znajdziemy czas i znajdziemy sposób żeby odzyskać podatek. To są Wasze ciężko zarobione pieniądze i warto je szybko odebrać.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty