Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Biała Podlaska

Szukacie kogoś, kto pomoże w odzyskaniu podatku z Niemiec? Waszym miejscem zamieszkania jest Biała Podlaska i okolice? To bardzo dobrze, bo właśnie mamy dla Was taką ofertę, jaka będzie najkorzystniejsza i najciekawsza. Nasze biuro podatkowe działa na terenie Białej Podlaskiej. Mamy tam jedną z wielu filii, do której już dzisiaj zapraszamy. Wystarczy jedna wizyta żebyście się przekonali jak dużo pieniędzy możecie odzyskać. Niemcy to miejsce pracy dziesiątek tysięcy Polaków, dlatego my im wszystkim pomagamy żeby mogli odzyskać swoje pieniądze. Po co płacić dwa razy podatek? Warto go odzyskać, a na terenie Białej Podlaskiej działamy my i już teraz możemy wszystkim pomóc. Skontaktujcie się z nami, a będziecie zaskoczeni jak łatwo załatwić wszystkie formalności odnośnie zwrotu podatku Niemcy. Nie czekajcie, bo tylko przedłużacie czas, kiedy pieniądze wpłyną na Wasze konto. My działamy od razu po złożeniu przez Was podpisu pod stosownymi dokumentami. Nawet w kilka dni pieniądze będą już na Was czekały.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty