Pracowałeś w Niemczech ?

Zostaw nam numer, aby otrzymać 
bezpłatną konsultację.

Akceptuję zgodęOświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotycząca zasad przetwarzania moich danych osobowych, dostępną na stronie www.podatkimeritum.pl. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym formularzu danych osobowych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Węgierskiej 31, 33-300, wpisaną do rejestru KRS pod numerem: 0000619090 przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, NIP: 7343539742, (Administratora moich danych osobowych) w celu przygotowania dla mnie spersonalizowanych ofert usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K. i przesłania ich drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pomocą wiadomości sms, a także na prowadzenie rozmów telefonicznych. inicjowanych przez pracowników Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K, bądź wymiany wiadomości mailowych ukierunkowanych na zawarcie umowy zlecenia jednej z usług oferowanych przez Podatkimeritum.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. K.

Meritum

Zwrot podatku z Niemiec - Augustów

Otrzymanie zwrotu podatku nie jest takie trudne, jeśli korzystacie z naszej firmy. Zajmujemy się tym profesjonalnie i rzetelnie. Jeśli pracowaliście na terenie Niemiec i chcecie w Augustowie odzyskać swój podatek to czekamy na was w swojej siedzibie. Staramy się tak działać żeby zwrot podatku Niemcy jak najszybciej trafił na konto właściciela. Zatrudniamy wykwalifikowanych ludzi znających się na tym bardzo dobrze. Działamy między innymi na terenie Augustowa, ale można nas znaleźć również w innych miastach. Wystarczy zgłosić się do nas już teraz, a my powiemy klientowi, co konkretnie uzyska. Zwrot podatku Augustów to nasza specjalność i nikt inny nie zrobi tego lepiej. Nie zwlekajcie, bo pieniądze już teraz na Was czekają. Potrzebny jest jeden podpis żebyśmy mogli przystąpić do działania. Nasi klienci są zawsze bardzo zadowoleni z usług, jakie im oferujemy. Zapraszamy już teraz po swój zwrot podatki z Niemiec. Szkoda byłoby zmarnować okazję i nie odebrać pieniędzy. Im dłużej pracowaliście na terenie Niemiec tym więcej możecie liczyć ze zwrotu podatku.

Już teraz sprawdź ile możesz odzyskać

Poznaj zalety naszej usługi

Znajdź Twój punkt obsługi klienta

Odzyskaj podatek z nami

Zobacz jak łatwo odzyskać podatek!

Zobacz jakie to proste

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Odbierz telefon od naszego konsultanta

Odeślij otrzymane dokumenty

Zwrot możliwy już po 30 dniach!

Ponad 10 lat doświadzenia

w odzyskiwaniu podatków

Dołącz do grona zadowolonych Klientów, dla których odzyskaliśmy maksymalny zwrot podatku z zagranicy.

Poznaj nas lepiej

Firma Meritum Group oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie rozliczeń podatkowych. Jeżeli kiedykolwiek pracowałeś za granicą powinieneś wiedzieć, że możesz starać się o zwrot nadpłaconego podatku dochodowego. Z nami bezproblemowo i w krótkim czasie uzyskasz zwrot podatku z Holandii, Anglii, Irlandii lub też zwrot podatku z Norwegii. Z Meritum Group tylko cztery kroki dzielą Cię od szybkiej wypłaty pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dajemy gwarancję najwyższego zwrotu i szybkiego terminu wypłaty